ZBIORCZY rezultaty i opinie o ćwiczeniach

Wszystko na temat ćwiczeń fizycznych, diety, styl życia
kalina2

Re: ZBIORCZY rezultaty i opinie o ćwiczeniach

Postautor: kalina2 » śr maja 30, 2012 2:17 pm

GOOOOsia szok!!! rewelacja!! jak ty to zrobiłaś kobieto??? podziel się swoją dietką :D Teraz to z Ciebie laska ;)
Ja to chyba nigdy nie dojdę do swoich upragnionych celów figurki :( skończyłam pierwsza fazę,teraz jestem w połowie drugiej a wymiarki jak były tak są a ćwiczę chyba całe swoje życie bo lubię :roll: i chyba Ci Gosiu zazdroszczę tej wypracowanej figurki :?

panasiuk00

Postautor: panasiuk00 » śr maja 30, 2012 4:11 pm

dziękuję też jestem z siebie dumna, zwłaszcza że musiałam zmienić swoją całą garderobę :D
Przez pierwszy miesiąc ćwiczeń zero pieczywa, słodyczy i ziemniaków. później było mi ciężko więc różnie z tym było, jak się skusiłam na coś to więcej ćwiczyłam. a najwazniejsze skończyłam z nocnym objadaniem. Przybyło mi dużo mięśni z 25% na 42% (wg wagi w aptece ale nie wiem czy to jest miarodajne). Mam lepszą kondycję, energię. a pozatym jak znajomi, rodzina zauważają jak schudłam to jeszcze bardziej mnie motywowało do ćwiczeń i pracy nad sobą. teraz niestety musza odłożyć na jakiś czas ćwiczenia z powodów zdrowotnych, ale jak tylko sie wyleczę od razu wrócę do ćwiczeń z bodyworks. Trzymam za was kciuki i dużo ćwiczcie bo NAPRAWDĘ WARTO.

aniulka8889

Postautor: aniulka8889 » pn mar 11, 2013 5:23 pm

witam ja ćwiczę od dwoch miesięcy. oczywiście muszę się przyznać że nie zawsze mam na to czas gdyż mam dwójkę małych dzieci.ale w ciągu tych dwóch miesięcy schudłam z 52 do 49kg :D .a moja sylwetka bardzo się poprawiła.do tego codziennie używam masażera próżniowego przez 20 minut. jestem bardzo zadowolona z całkowitego efektu ;)

Wróć do „Ćwiczenia i diety”